KEVéS ROSSZABB BüNTETőT LáTTUNK! - VIDEó

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A LaLiga 31. fordulójának utolsó mérkőzését Pamplónában rendezték. A Valencia már a 18. percben vezetést szerzett és ugyan próbálkoztak a hazaiak, de nem sikerült a hálóba kotorni a játékszert.

A Valencia-Real Betis bajnoki mérkőzésen a hazaiak győzelme 2.30, a döntetlen 3.35, a vendégek sikere 3.25-szörös szorzóval fogadható. (x)

Mindezek ellenére még a 95. percben is adódott lehetőség a hazaiak előtt. Egy rossz tisztázási kísérlet kezet talált és a VAR-szobában ülő játékvezető meg nem nézette az esetet Munuer Montero-val, aki ezután büntetőt ítélt az Osasuna javára.

A 90+7. percben Ante Budimir állt oda, hogy elvégezze a tizenegyest, de botrányosan rosszul sikerült (02:30):

A győzelemnek köszönhetően a Valencia az Európa Konferencia Liga selejtezőt érő 7. helyre lépett elő a tabellán, míg a pamplónaiak a 11-edikek.

2024-04-16T13:33:17Z dg43tfdfdgfd